Odmrażanie szyb i zamków

porady_klubk2

Wszyscy doskonale znamy kłopoty z samochodem w zimowy poranek. Po pierwsze problem zamarzniętych zamków w drzwiach, a po drugie gruba warstwa lodu na szybach.

Z pierwszym problemem pomoże nam się uporać odmrażacz do zamków K2 GERWAZY. Nie ma potrzeby go zbyt często stosować, gdyż zawiera substancje smarne zabezpieczające zamki przed powtórnym zamarznięciem, a także przed korozją i co ważne jest obojętny dla lakieru. W przypadku szyb można wprawdzie zastosować tradycyjną skrobaczkę do szyb, jednakże jest to uciążliwe, wymaga czasu, a przede wszystkim jest przyczyną powstawania na szybie mikroskopijnych rys powodujących jej zmatowienie. O wiele lepszym sposobem jest zastosowanie odmrażacza do szyb K2 ALASKA. Spryskujemy odmrażaczem lód pokrywający szyby, a następnie po dwóch, trzech minutach rozpuszczony lód możemy usunąć przy pomocy skrobaczki, bądź wycieraczek. Pomocnym w tej operacji może być też zimowy płyn do spryskiwaczy K2 CLAREN, bądź jego koncentrat o tej samej nazwie, gdyż z racji swojej niskiej temperatury zamarzania posiadają również własności odmrażające.

Produkty, o których mowa w artykule

K2 ALASKA 300 ML

Kup online

K2 ALASKA 700 ML

Kup online

K2 ALASKA 750 ML

Kup online

K2 ALASKA 500 ml

Kup online

K2 GERWAZY - 50 ml

Kup online

Komentarze  

 
#1 Maciek 2012-04-01 21:16
NAPRAWDĘ POLECAM TE ODMRAŻACZE JA UŻYWAŁEM OBU TEJ ZIMY I ŚWIETNIE DAJĄ SOBIE RADĘ I CO WAŻNE ROZSĄDNE PIENIĄDZE W SIECI AUCHAN.
0 Cytuj
 

Dyskusja podziel się swoją opinią


  • Kod antysapmowy
  • Odśwież
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera K2:
Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.